Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

З 19 по 31 грудня для наших найменших жителів громади у приміщенні комунального закладу «Центр дозвілля культури і творчості» Куликівської селищної ради працювала Резиденція Діда Мороза

Поряд з Резиденцією функціонувала святкова новорічна фотозона, біля якої залюбки фотографувались як діти, так і дорослі.

Цьогоріч для створення Резиденції та новорічної фотозони докладено безліч зусиль та залучено працівників відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління, ДЮСШ Куликівської селищної ради, КЗ «Публічна бібліотека» Куликівської селищної ради, Центру позашкільної освіти Куликівської селищної ради та КЗ «ЦКДТ» Куликівської селищної ради.

Куликівська селищна рада та Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради висловлює щиру подяку чоловікам, які на волонтерських засадах згодились побути казковим персонажем в образі Діда Мороза: Павлу БУГАЮ, Віктору СРІБНОМУ, Анатолію МАЦВІЙКУ, Андрію АНДРУШКУ, Володимиру МАСЛЬОНЦІ та Олександру ЖУРАВЛЮ; незмінному фотографу-волонтеру Людмилі КОВАЛЬЧУК з її синочком Дмитриком за гарні фото та піднесений настрій.

Попри всі важливі справи та турботи, якими були зайняті дорослі під кінець року, у фойє ЦКДТ щодня з 16:00 по 18:00 було весело й казково. Всім діткам, що відвідали Резиденцію Дід Мороз щедро насипав в кишені цукерки.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин