Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Робоча нарада з керівниками клубних закладів громади

03 лютого заступником начальника Управління – начальником відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Мариною АНДРУШКО проведено робочу нараду з керівниками клубних закладів громади.

На нараді порушено ряд актуальних питань, зокрема першим - розглядалося  підбиття підсумків роботи клубних закладів громади та аналіз здачі річної статистичної звітності за 2021 рік.

Проінформовано керівників про підтвердження груп за оплатою праці керівних працівників клубних закладів громади за підсумками роботи 2021 року.

Обговорено питання плану платних послуг по клубних закладах громади та про встановлення розміру плати за надання платних послуг закладами культури Куликівської селищної ради на 2022 рік.

У ході наради обговорено питання списання  матеріальних цінностей, матеріалів, які використані для проведення заходів, будівельних матеріалів, паливних брикерів, дров та білетів, використання невикористаних відпусток, активізація участі солістів, аматорських колективів у конкурсах та фестивалях різного рівня, висвітлення проведення заходів у соціальних мережах.

Підбиваючи підсумки наради, Марина АНДРУШКО подякувала всім працівникам клубних закладів громади за роботу у 2021 році, черговому нелегкому році світової пандемії.

Працювати в умовах карантину не просто, але працівники культури намагалися вишукувати та урізноманітнювати нові форми і методи роботи та втілювати їх у життя.

Аналізуючи роботу, можна відверто сказати, що у будь-яких обставинах працівники культури залишаються оптимістами і впевнено прямують у майбутнє, з нетерпінням чекають закінчення карантину, щоб продовжувати радувати своїх глядачів та дарувати їм нові емоції.« повернутися до списку новин