Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

На Куликівщині Дроздівським сільським будинком культури започатковано фестиваль-конкурс для дітей та молоді з сільської місцевості «З ДОБРИМ СЕРЦЕМ»

7 грудня 2019 року у комунальному закладі «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради відбувся перший благодійний багатожанровий фестиваль конкурс для дітей та молоді з сільської місцевості «З добрим серцем».

Його ініціатором та організатором стала директор Дроздівського СБК ЗУБОК Оксана.

Відкрив фестиваль в.о. старости села Дроздівка Олексадр КРАВЧЕНКО, який привітав всіх присутніх із святом, виявив сподівання, що  фестиваль стане однією з візитівок Куликівщини, полюбиться глядачам і тому буде проводитись  і в наступні роки. Керівник побажав артистам творчої наснаги, а глядачам – насолоди від перегляду чудового концерту.

У фестивалі взяли участь талановиті діти та дорослі з Дроздівки (керівники Оксана ЗУБОК, Лариса ПИЛИПЕНКО, Юлія СВИРИДЕНКО), Орлівки (керівник Катерина ЛАПТІЙ), Грабівки (керівник Наталія ВОЛОДІНА), Куликівки (керівники Віктор СНОПОК, Оксана ЛІЩУК, Ольга ПУСТОВІТ), Жуківки (керівники Валентина ДАНИЛЕВСЬКА, Станіслав ГУЩА),  Салтикової Дівиці (керівники Лариса СНОПОК та Юлія ЗЕЛКО), Вершинової Муравійки (керівники Марина ГОЙДЕНКО та Валентина КУЛІНІЧ), Слободи Іванівської ОТГ, міста Києва.

Вокал естрадний та народний, хореографія, інструментальний і театральний жанри, театр мод, солісти, дуети, тріо, ансамблі; різні вікові категорії - таке розмаїття талантів протягом чотирьох годин вирувало на сцені Дроздівського сільського будинку культури.

Однак оскільки це був конкурс майстерність учасників фестивалю оцінювало журі у складі:

- голови циклової комісії режисури театралізованих заходів Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, артистки, режисера студентського театру коледжу та театру-студії «Містерія» Ольги КОБЗАРЬ (голова журі);

- директора Смолянського сільського будинку культури Олишівської ОТГ, соліста-вокаліста, художнього керівника народного аматорського фольклорного колективу «Оберіг» Миколи ЯНУШКЕВИЧА;

- солістки-вокалістки Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Вікторії Олійник;

- солістки Дроздівського сільського будинку культури, керівника театрального гуртка «Маски» Дроздівського сільського будинку культури Лариси Пилипенко.

Всі учасники були нагороджені дипломами, пам’ятними медалями та кубками, м’якими іграшками та спеціальними призами від Людмили Ковальчук.

Рішенням журі ГРАН- ПРІ фестивалю, кубок, а також зібрані серед глядачів благодійні кошти вручені дитячій  мистецькій студії «Надія»  при недільній школі Свято-Миколаївського храму села Салтикова Дівиця (керівник Лариса СНОПОК).

Цьогорічний перший благодійний багатожанровий фестиваль конкурс для дітей та молоді з сільської місцевості «З добрим серцем» завершився, принісши учасникам і глядачам насолоду.

Сподіваємось, що у 2020 році фестиваль продовжить своє існування та збере ще більше бажаючих взяти участь.« повернутися до списку новин