Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Із 1 вересня змінилися вимоги до організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти

30 вересня 2021 року на базі Куликівського ЗДО «Ромашка» відбулась робоча нарада щодо організації харчування у закладах дошкільної освіти Куликівської громади. Участь у нараді взяли окремі директори закладів дошкільної освіти, завідувачі господарствами та кухарі закладів.

На нараді підсумували роботу за вересень 2021 року щодо організації харчування у закладах дошкільної освіти в умовах реформування з дотриманням вимог нових норм харчування, визначених постановою №305 від 24.03.2021.

Директор Куликівського закладу дошкільної освіти «Ромашка» Ірина Гарбуз детально розповіла присутнім про організацію харчування дітей у закладі, а саме зупинилась на питанні розрахунку потреби в продуктах харчування, проаналізувала нові норми харчування з урахуванням хімічного складу та енергетичної цінності продуктів, особливості технологічного процесу, норми відходів при обробці та інше.

Із веденням документації із організації харчування в Куликівському закладі дошкільної освіти «Ромашка» присутніх ознайомила комірник закладу Катерина Янголь.

Також присутні прорахували вартість одного дітодня протягом вересня 2021 року, які для  кожного закладу є індивідуальними.

Робота по удосконаленню питання харчування у закладах дошкільної освіти громади наразі триває.

Найголовніше сьогодні – забезпечити дітей корисною та високоякісною їжею.« повернутися до списку новин