Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Благодійний ярмарок

Навіть погода сьогодні не стала на заваді: ми справились!!! Як одна велика родина, за досить короткий час, ми зібрали з Вами 7800 гривень на підтримку наших захисників, воїнів Збройних Сил України.

ДЯКУЄМО всім і кожному за вашу участь: за те, що не були байдужими, що не стояли осторонь, за те, що спостерігаючи за Вашою активністю, на очі навертались сльози

Щира вдячність і повага всім, хто надали сьогодні на наш ярмарок вироби, хто приєднався до нас по ходу: майстриням Наталия Павленко, Ольга Зрелова, Катя Зоз, Вероника Гузовская, Оксана Литвиненко, Неля Бруховецкая, Діана Пильник, Тетяна Пильник, Екатерина Александровна, Оксана Цупко, місцевій поетесі Gavrylenko Raisa, молодій художниці Вікторія Малько, Магазин "КАМЕЛІЯ", смт Куликівка, НАСІННЯ ОВОЧІВ ТА КВІТІВ,ТРАВ, приватному підприємцю Олександр Шимко, КЗ Куликівський ЗДО "Ромашка", представникам БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД  «СІВЕРЯНИ»; всім, хто робив благодійні внески до скриньки, хто забезпечував технічну роботу ярмарку!!!

Сьогодні виручені кошти відправлені на рахунок благодійного фонду "Сіверяни", зареєстрованого в нашій громаді та найближчим часом будуть спрямовані на потреби наших захисників!

Сьогодні можна впевнено сказати: це не останній такий ярмарок. І ще: МИ НЕЗЛАМНІ, РАЗОМ МИ- СИЛА, РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!« повернутися до списку новин