Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

.

На свято Івана Купала, 07 липня, у Горбові святкували День села

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості місцевого люду. До того ж, це ще один привід зібратися односельцям разом, послухати душевних пісень, подивитися виступи артистів, поговорити про тих, хто народився цьогоріч, і про ювілярів.

Урочистості та святкові розваги відбулися біля Горбівського сільського будинку культури.

Відкрив свято в.о. старости Горбівської сільської ради Анатолій РЕВКО, який привітав горбівчан з Днем села.

Привітати жителів та гостей завітали заступник Куликівського селищного голови Володимир ПОВОЗНИК, який побажав міцного здоров’я та добробуту селянам, наголосивши, що такі свята спонукають людей вірити в себе й у свої можливості, кандидат у народні депутати Верховної Ради України Геннадій ПРИМАКОВ, депутат Чернігівської обласної ради, голова СФГ «Колос» Віктор ТРУШ та помічник народного депутата Верховної Ради України Валерія Давиденка Микола ТОРБЕЄВ.

Прозвучали слова вдячності спонсорам, які фінансово підтримали організацію свята. Це Куликівська селищна рада та місцеві приватні підприємці: Олексій РОГАЧУК, Микола КОТ, Тарас СІЛЬЧЕНКО, Олександр ТОВСТОНОГ, Іраклій ХАІНДРАВА.

Найбільший вклад у проведення свята зробив голова СФГ «Колос», депутат Чернігівської обласної ради  Віктор ТРУШ, забезпечивши незабутнє дозвілля дітям.

Після урочистої частини заходу учасників свята чекала різножанрова та насичена розважальна програма. Ніхто не залишився поза увагою. Пісні, конкурси, чисельні привітання, ароматні пахощі горбіського  кулішу – все це вабило на гостину.

Під час концертної програми лунали слова вдячності людям, які щоденною працею, трудовими здобутками возвеличили свою малу батьківщину. Вітали працівників усіх професій, односельців воїнів АТО, наймолодших жителів та старожилів села, ювілярів липня . Їм було вручено подарунки, для них звучали пісні.

Після закінчення концертно-віншувального блоку та поласувавши смачним кулішем всі бажаючі, а таких було багато, перейшли до зали сільського будинку культури, де переглянули концертну програму «Паті в Одарки на хаті», яку представив народний аматорський хор «Льонок» Центру культури, дозвілля і творчості.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного.

Ввечері молодь могла досхочу повеселитись на дискотеці.« повернутися до списку новин