Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Семінар у Куликівському ЗДО "Ромашка"

28 жовтня 2019 року на базі Куликівського закладу дошкільної освіти відбувся теоретичний семінар для помічників вихователів та кухарів «Помічник вихователя – активний учасник освітнього процесу та обов’язки кухаря закладу дошкільної освіти». Метою даного заходу було активізувати творчий потенціал помічників вихователів та кухаря спонукати їх до активної посильної участі в організації освітнього процесу та дотримання сучасних вимог роботи, а також закріпити знання посадової інструкції помічника вихователя, кухаря, Санітарного регламенту та усвідомлення працівниками даної категорії своєї ролі в організації діяльності ЗДО та  освітнього процесу.

 Старша медична сестра Василенко І.О. презентувала вимоги Санітарного регламенту та організацію харчування, сестра медична з дієтичного харчування Демиденко О.В. презентувала вимоги до організації харчування в закладі дошкільної освіти.

Вихователь-методист Гуз І.В. розповіла про роль помічника вихователя в організації навчально-пізнавальної діяльності дітей та співпрацю з вихователем. Сьогодні помічник вихователя - це не няня, не прибиральниця, не технічний працівник, як до цього ставилися раніше, не наглядач за дітьми, а педагог, який бере участь у навчально-виховній роботі (згідно ст.27 Закону України «Про дошкільну освіту»). 

 

Учасники отримали методичні рекомендації щодо змісту роботи  помічника  вихователя та кухаря у закладі дошкільної освіти.

При підведенні підсумків семінару головний спеціаліст відділу освіти зауважила, що у повсякденній роботі закладу дошкільної освіти важливий кожен учасник освітнього процесу і кожен його учасник повинен працювати на належному рівні, відповідно до нормативних вимог. Працівники дошкільного закладу, які  чітко усвідомлюють свою особисту відповідальність за розвиток кожної дитини, є педагогами нового часу. Співпраця між вихователем і помічником вихователя має бути тісною та плідною, а для цього необхідно кожному всім серцем любити дітей.

Захід був проведений на високому теоретичному та науково-методичному рівні.

Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради висловлює подяку колективу ЗДО «Ромашка» за змістовний семінар.« повернутися до списку новин