Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Звіт керівників закладів освіти

       19 листопада 2020 року відбулося звітування директорів закладів загальної середньої освіти перед Управлінням ОКТСМС Куликівської селищної ради та громадськістю  згідно  наказу Міністерства освіти і науки “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та  громадськістю” від 23.03.2005 р. № 178, на виконання  Національної доктрини розвитку освіти (п.3),  наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 ”Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”, п.2.1.4. Контракту  з керівником закладу загальної середньої освіти керівник звітує про виконану роботу перед роботодавцем та громадськістю з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної  державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у закладі освіти, що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної  мотивації.

Було заслухано звіти керівників Виблівського ЗЗСО І-ІІ ступенів  Гапона Віктора Михайловича, Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Мірошник Любові Володимирівни та Куликівського опорного закладу «Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Труш Ольги Миколаївни.

Керівники розповіли про свою діяльність щодо підвищення рівня організації освітнього  процесу в ЗЗСО, забезпечення закладів кваліфікованими педагогічними кадрами.  Зазначили про вжиті  заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально - технічної бази шкіл , залучення джерел фінансування та їх використання. Окремо відмітили про співпрацю освітніх закладів з батьками та громадськими організаціями.

       Роботу керівників закладів освіти було визнано задовільною. Директорам шкіл рекомендовано спрямувати  управлінську діяльність на вирішення завдань та проблем, що обговорювались у ході спілкування під час засідання.

Протокол звітування директорів закладів загальної середньої освіти перед Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради та  ромадськістю 19.11.2020 р.

 « повернутися до списку новин