Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

методичне обєднання шкільних бібліотекарів

14 листопада 2019 року на базі комунального опорного закладу «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Куликівської селищної ради було проведено семінар-практикум для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти громади з проблеми «Співпраця шкільних бібліотекарів та вчителів філологів у формуванні свідомого прагнення до вивчення рідної мови».

Учасників семінару було запрошено до перегляду мовознавчого батлу присвяченого  Дню української писемності та мови. Яскравий, змістовний, цікавий захід було підготовлено та проведено бібліотекарем Шиш Наталією Василівною разом з класним керівником Плесою Інною Вікторівною.

Змагання відбулися між хлопцями та дівчатами 5-А класу в ігровій формі з цікавими тематичними завданнями. Групами підтримки продемонстровано чудові українські співочі та сучасні танцювальні номери.

Методистом МСЦ Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Сахно Я.Д. надана методична допомога щодо розміщення конкурсних матеріалів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» в Інтернет-мережі». А також була проведена евристична бесіда з бібліотечними працівниками на тему: «Сучасна шкільна бібліотека в умовах нової української школи». Разом прийшли до висновку, що нова українська школа без нової сучасної шкільної бібліотеки не відбудеться, адже шкільна бібліотека – це саме те місце, де щодня для спільної роботи зустрічаються учні, учителі і бібліотекарі, де здобуті на уроках знання складаються у дітей у цілісну картину світу.« повернутися до списку новин