Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Упровадження елементів STEM- освіти в освітній процес

   18 лютого 2020 року на базі КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» відбувся інтегрований семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури та інформатики «Упровадження елементів STEM- освіти в освітній процес».

       У рамках семінару було проведено бінарний урок зарубіжної літератури й інформатики «Пригоди Тома Сойєра» у 5 класі, підготовлений учителями Плесою І.В. та Литвяковою Н.В.

       Пилипенко Л.В., учитель зарубіжної літератури Дроздівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, лауреат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації  «Зарубіжна література» поділилася досвідом участі у Конкурсі та розповіла про етапи проходження випробувань.

      Плеса І.В., учитель зарубіжної літератури КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» презентувала випуск шкільного журналу «Ми».

       Презентацію та майстер-клас з елементами STEM- освіти, які можна використати на різних уроках з математики, біології, літератури, мистецтва, географії, фізики (стрічка Мебіуса, балансуючий птах, голографічна піраміда) провела Башта А.М., завідувач МСЦ.« повернутися до списку новин