Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Куликівська громада долучилась до соціального проекту Активні парки - локації здорової України

22 жовтня 2021 року  на стадіоні «Колос» смт Куликівка відкрито спортивний майданчик, адаптований під «Активний парк».

«Активні парки – локації здорової України» це соціальний проект, ініційований Президентом України Володимиром Зеленським.  Цей проект направлений на оздоровлення нації та створення вільного доступу до рухової активності. Він передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безкоштовного доступу громадян до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності.

Такий парк на території громади– це сучасний осередок для рухової активності, корисного та якісного дозвілля на свіжому повітрі. Цим самим ми підтверджуємо, що Куликівщина – спортивна громада, де одним із головних завдань є робота по створенню нових можливостей для розвитку молоді, насиченого фізкультурного та спортивного життя.

Усі охочі в будь-який час можуть провести заняття з онлайн-тренером на доступному устаткуванні: обов’язковими елементами активного парку є лавочка, шведська стінка та бруси/турніки, варіативними – сходинки, координаційна лінія та вільний простір. Поруч розташовані навігаційні таблички «Тренуйся тут» з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, відкриються відеоуроки від провідних спортсменів та відомих особистостей  з вправами трьох рівнів складності (новачок, середній, профі).

Під час відкриття спортивного майданчика юні учасники заходу охоче спробували тренування на кожному спортивному елементі та отримали багато позитивних вражень.

Активний парк відкритий для всіх охочих.

Тому приходьте, займайтеся та будьте здоровими!« повернутися до списку новин