Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

22 вересня День села Салтикової Дівиці провели жителі цього населеного пункту

Щороку його жителям хочеться відзначити свято якнайкраще, зокрема згадати невтомних трудівників, на яких тримається все у селі. Це своєрідне підбиття прожитого й досягнутого за рік. Це плани на майбутнє. Організатори, хоча і самі готувалися до свята, вирішили запросити до себе на свято народний аматорський ансамбль народної пісні «Веселинка» комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради. Дівичани  люблять і своїх, місцевих, однак захотілося побачити й почути репертуар приїжджих. 

Село Салтикова Дівиця славне своєю історією. Його коріння сягає у сиву давнину, і має воно свою біографію. Але найціннішим скарбом є його люди. Немало добрих слів сказав про своїх земляків господар села, в.о. старости  Микола ГУБСЬКИЙ. Цього дня він  вітав усіх односельців, дякував за працю, за розуміння. До слів вітань приєднався і заступник Куликівського селищного голови Володимир ПОВОЗНИК.

А зі сцени учасники концерту вітали ветеранів Великої Вітчизняної та афганської війн, учасників АТО, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранів праці, молоді та багатодітні сім’ї.

А ще в День села віншували іменинників, найстаршого та найменшого жителів.

Номінації привітань і нагороджень на цьому не закінчилися. Продовжилися вони вшануванням трудівників села. На слова подяки заслужили працівники медицини, які дбають про здоров’я своїх односельців, працівників культури, які створюють справжні свята у селі, працівників відділення зв’язку і соціального захисту, які приходять у кожен дім із новинами й допомагають потребуючим долати щоденні турботи.

Для всіх номінантів і тих, хто прийшов на свято, змістовний концерт підготували аматори Салтико-Дівицького сільського будинку культури, а народний аматорський ансамбль народної пісні «Веселинка» Центру культури, дозвілля і творчості додав усім веселого настрою і заряду енергії на цілий день.

Організатори постаралися, щоб ніхто не нудьгував: влаштували атракціони для малечі, спонсором яких був депутат обласної ради Віктор Труш, варили запашний куліш та провели безпрограшну лотерею із чудовою нагодою виграти ягня для власної господи.

Тож, День села у Салтиковій Дівиці відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов’ю.

Свято відбулося на славу всі присутні отримала великий позитивний заряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин