Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

День захисту дітей

В усьому світі 1 червня святкують День захисту дітей. Свято збігається з початком шкільних канікул, літа і покликане звернути увагу громадськості на проблеми розвитку дітей.

Громада Куликівщини впевнена – діти – це найцінніше, що у нас є, тому необхідно піклуватися про них і зробити їх життя в громаді, а отже в країні найкращим. Адже дитяча посмішка і щасливі очі малюків – напевно, найбільше багатство у світі. Тож День захисту дітей ще раз нагадує нам про те, що веселе і щасливе дитинство повинно були у кожної дитини! І це є головним завданням місцевої влади та батьківської спільноти.

1 червня центральну площу і парк Куликівки заповнила багаточисельна різнокольорова юрба школярів і дошкільнят веселими голосами і щирим сміхом - тут зібралися найменші жителі Куликівщини, щоб дружно і весело відзначити Міжнародний день захисту дітей.

Розпочалося свято в центральному парку селища з теплих слів і привітань на адресу найменших учасників заходу - дітей. 

Юних жителів громади з Міжнародним днем захисту дітей та початком літніх канікул вітали перший заступник голови Куликівської районної державної адміністрації Петро ЄРКО, заступник голови Куликівської селищної ради Володимир Повозник, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

Розважальна програма свята «Дитинство веселкове - щасливе і чудове!» була дуже насиченою і цікавою. На винуватців свята  чекали атракціони, розважальні ігри, конкурс малюнків на асфальті та плакатах, святковий концерт, солодка вата та інша виїзна торгівля.

Показовий виступ з рукопашного бою представили вихованці спортивного клубу «Октант».

Концертною програмою зі святом вітали присутніх юні артисти Куликівщини.

Куликівською публічною бібліотекою представлено виставку нових дитячих книжок,серед яких недавно презентоване видання казок, легенд та балад «Родосвіт» місцевої поетеси Олександри Атрощенко та проведено акцію «Обміняй цукерку на віршик».

Цьогоріч знову до маленьких куликівчан приєдналися групи школярів з Дрімайлівки, Орлівки та Горбового.

Всі учасники конкурсу малюнку на асфальті отримали  призами. А для тих, хто отримав перші місця за участь у конкурсах був безкоштовний обід в кафе-барі «Арніка».

Юні учасники свята із задоволенням ласували солодощами і смачним морозивом від організаторів свята та спонсорів.

Свято не залишило байдужим жодного, хто завітав на нього, і подарувало безліч яскравих емоцій та гарних вражень.« повернутися до списку новин