Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Співбесіда з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо функціонування та перспектив розвитку освітньої галузі

          13, 14 та  15 січня 2021 року в Управлінні освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради  пройшли співбесіди начальника Управління ОКТСМС Світлани Масльонки, заступника начальника Управління - начальника відділу освіти  Управління ОКТСМС Оксани Орсагош з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо функціонування та перспектив розвитку освітньої галузі в громаді, у ході якої керівники закладів освіти озвучили питання щодо фінансово-господарської діяльності, забезпечення внутрішньої системи якості освіти, участі у проєктах різних рівнів, покращення роботи з підготовки учнів до олімпіад, конкурсів, перспектив розвитку закладу, аналізу демографічної ситуації, прогнозованої чисельності учнів на 2021-2022 н.р.,   кадрового забезпечення, реєстрації  учнів 11 класу на пробне ЗНО-2021, стану функціонування офіційних веб-сайтів, організації харчування інше.

       Під час проведення співбесіди увага керівників була зосереджена на ефективності використання бюджетних коштів в умовах обмеженого фінансування, участі в освітніх проєктах. Особлива увага зверталася на наданні учням сільських шкіл якісних освітніх послуг, а саме: удосконаленні роботи щодо підготовки учнів до олімпіад, конкурсів різних рівнів та зовнішнього незалежного оцінювання.

     Начальник Управлінні освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради  Світлана Масльонка наголосила на відповідальності кожного керівника  за доручену ділянку роботи, а також на необхідності жорсткої, але обґрунтованої економії енергоносіїв, бюджетних коштів, які спрямовуються на розвиток освітньої галузі. Поставлена принципова вимога щодо безумовного дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку.

      Заступник начальника Управління - начальника відділу освіти  Управління ОКТСМС Оксана Орсагош зазначила, що керівникам необхідно постійно вдосконалювати свою діяльність, забезпечуючи реалізацію єдиної державної освітньої політики в умовах децентралізації.

       За результатами співбесіди керівникам закладів загальної середньої освіти було доручено привести мережу та штатні розписи закладів у відповідність до бюджетного фінансування, вжитті заходів щодо безпечного перебування дітей під час освітнього процесу у закладах освіти.

     Спілкування відбулося конструктивно, учасники отримали вичерпні та професійні відповіді на поставлені запитання.« повернутися до списку новин