Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Пришкільні відпочинкові табори

01 червня розпочали роботу пришкільні відпочинкові табори з денним перебуванням дітей. Табори функціонують на базі 10 закладів загальної середньої освіти. Відпочинковими послугами охоплено понад 621 школяр ЗЗСО нашої громади. Здебільшого це – учні 1-4 класів, хоча вікова категорія відпочиваючих у деяких таборах сягає 8-го класу. На відпочинкову кампанію цього року виділено 300 тис. грн. з місцевого бюджету. Кошти призначені для забезпечення повноцінного, якісного, вітамінізованого харчування дітей.

У планах заходів пришкільних таборів – різноманітні конкурси, свята, розваги, спортивні ігри та змагання, поїздки до зоопарку, аквапарку, розважального центру «Hollywood», театрів та кінотеатрів, екскурсії до музеїв, одноденні походи, прогулянки визначними місцями Чернігова й Ніжина, творчі майстер-класи.

Розпочалась табірна зміна у День захисту дітей і триватиме протягом 14 робочих днів. У всіх пришкільних таборах проведено святкове відкриття з конкурсом малюнків на асфальті, концертами та флеш-мобами. Яскравим і незабутнім було відкриття табірної зміни для дітей Куликівського, Орлівського, Горбівського та Дрімайлівського пришкільних таборів, які взяли участь у відзначенні Дня захисту дітей в Куликівці. Діти малювали на асфальті, змагалися у спритності разом з тренерами ДЮСШ, приймали участь у майстер-класах, проведених фахівцями ЦПО, переглянули святковий концерт, поласували морозивом, а наостанок, ще й отримали призи за участь у конкурсі малюнків.« повернутися до списку новин