Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Співбесіди з керівниками закладів дошкільної освіти щодо функціонування та перспектив розвитку освітньої галузі

      Під час проведення співбесід з керівниками закладів дошкільної освіти, які відбулися 20-22 січня 2021 року, за участі начальника Управління ОКТСМС Світлани Масльонки, заступника начальника Управління – начальник відділу освіти Управління ОКТСМС Оксани Орсагош, йшлося, в основному, про нагальні питання життєдіяльності в галузі дошкілля. Керівники поділилися досвідом роботи, висловили своє бачення розвитку дошкільних закладів у сучасних умовах.

     Під час співбесід акцентовано увагу на виконанні норм харчування у закладах дошкільної освіти, обговорено забезпеченість закладів освіти фахівцями. Увага керівників була зосереджена на ефективності використання бюджетних коштів в умовах обмеженого фінансування.

     Начальник Управлінні освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради Світлана Масльонка наголосила на необхідності тісної співпраці керівників закладів дошкільної освіти з головами старостинських округів.

     Заступник начальника Управління - начальника відділу освіти Управління ОКТСМС Оксана Орсагош сконцентрувала увагу на відповідальності керівників закладів освіти за дотриманням карантинних заходів, збереженні життя і здоров’я учасників освітнього процесу.« повернутися до списку новин