Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Семінар-практикум

Двадцятого березня 2019 року на базі Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему «Використання ІКТ на уроках англійської мови в початковій школі як чинник організації інноваційного освітнього середовища в умовах Нової української школи»

Учитель англійської мови Дрімайлівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Дитюк Олена Іванівна провела урок у першому класі «Їжа. Розвиток зв’язного мовлення».   

Головний спеціаліст відділу освіти Управління ОКТСМС Дорошенко Н.М. ознайомила учасників семінару з підсумками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та німецької мов. Учениця 10-го класу Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Качкарда Вікторія має два дипломи ІІІ ступеня: з англійської мови (учитель Мельник В.М.) та німецької мови (учитель Дитюк О.І.).

На семінарі також було обговорено питання: «Професійне зростання учителя» (участь Дитюк О.І. у методичних заходах обласного та Всеукраїнського рівнів), «Розвиток комунікативної компетенції у першокласників через використання інноваційних технологій навчання» (з досвіду роботи вчителів), проведено тренінг «Учити навчаючись».

По закінченню семінару-практикуму всім учасникам було вручено сертифікати.« повернутися до списку новин