Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МАН!

    Найбільш  значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук. Саме Мала академія наук учнівської молоді покликана формувати в учнів уміння та навички культури наукового дослідження.

     У період з 28 лютого по 1 березня відбувся ІІ (обласний)  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.   

        КОЛЕШНЯ Катерина, учениця 8 класу Горбівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, член МАН України, зайняла І місце у відділенні наук про Землю, секції гідрології з роботою на тему: «Дослідження динаміки рівня ґрунтових вод на прикладі села Горбове Куликівського району».   

      Естафету  перемог підхопили горбівські юні техніки, які на початку цього року взяли участь у 6-тій Всеукраїнській онлайн виставці – конкурсі «Талановиті! Успішні! Наполегливі! – 2021» в номінації «Науково – технічний напрям позашкільної освіти».

       На Всеукраїнському етапі конкурсу гурток «Ракетомодельний» представляв Іван Голік (диплом І ступеня), гурток «Авіамодельний» представляв Іван Пугач (диплом І ступеня).

       Звичайно ж отримані результати є спільною працею учнів  та їх наставників. Завдяки досвідченості та творчому підходу Дєдкової Валентини Миколаївни та Дєдкова Віталія Івановича роботи учнів отримали високу оцінку й здобули перемогу. 

   Щиро вітаємо переможців і їхніх наукових керівників! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!« повернутися до списку новин