Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

        У І  (шкільному) етапі олімпіад узяли участь 998 учнів закладів загальної середньої освіти громади, з яких 312(31,3%) учнів КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та 686 (68,7%) здобувачів освіти сільських шкіл.

         З 06 листопада по 04 грудня 2021 року на базі КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у якому взяли участь 148 учнів.

         За рішенням журі призерами олімпіад визначено 69 учнів, що становить 46,6% від загальної кількості учасників, які вибороли:

  • 40 дипломів І ступеня;

-    17 дипломів ІІ ступеня;

          -    12 дипломів ІІІ ступеня.

        Відповідно до рішення оргкомітету  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році встановлено такі результати інтелектуальних змагань у розрізі закладів освіти:

 

ЗЗСО

Дипломи

Місце

 
 

І

ІІ

ІІІ

 

 

КОЗ «Куликівський

 ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

25

5

2

І

 

Вересоцький

ЗЗСО І-ІІІ ступенів

5

2

2

ІІІ

 

Горбівський

ЗЗСО І-ІІІ ступенів

0

1

2

VI

 

Ковчинський

ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ім. Л.П. Деполович

5

2

1

ІV

 

Орлівський

ЗЗСО І-ІІІ ступенів

0

1

0

VIII

 

С-Дівицький

ЗЗСО І-ІІІ ступенів

4

4

4

II

 

Дрімайлівський ЗЗСО І-ІІ ступенів

1

0

0

VII

 

Жуківська філія «ЗЗСО І-ІІ ступенів»

КОЗ «Куликівський

 ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

0

2

1

V

 

 

      Обмеження під час карантину, а саме, перебування Чернігівської області в «червоній зоні» епіднебезпеки, дистанційне навчання у закладах освіти внесли свої корективи у проведення  олімпіад у бік зменшення кількості учасників інтелектуальних змагань (дана інформація викладена в наказі Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради від 14  грудня 2021 року №174   за посиланням ….. ).

      Проте, для педагогічних колективів закладів освіти існують необмежені можливості щодо впровадження інноваційних форм і методів навчання обдарованої учнівської молоді. Тому, незважаючи на виклики сьогодення,  бажаємо учасникам олімпіад успіхів і перемог на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Наказ №174 "Про підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році"« повернутися до списку новин