Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

З нагоди професійного свята в Управлінні освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради  відбулося урочисте зібрання.  

Щороку 16 липня всі бухгалтери т в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера. Саме цього дня у 1999 році Верховна Рада ухвалила закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

  З нагоди професійного свята в Управлінні освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради  відбулося урочисте зібрання.  З вітальним словом до працівників централізованої бухгалтерії  Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради звернулась  начальник Управління Світлана Масльонка .

 «Професія бухгалтера - одна з найвідповідальніших і трудомістких у діяльності будь-якої установи. Ви - опора нашого Управління. Бажаємо вам завжди залишатися першокласними фахівцями і з легкістю справлятися з можливими проблемами. Успіхів і професіоналізму вам, кар’єрного  зростання , великого щастя та родинного благополуччя! Нехай робота завжди приносить вам радість і велике задоволення.»- зазначила Світлана Петрівна.

Продовженням привітань стало нагородження.

 За сумлінну працю та з нагоди Дня бухгалтера оголошено подяку Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської  селищної ради :

Скидановській Інні – заступнику головного бухгалтера Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної  ради

Таран Людмилі – бухгалтеру централізованої бухгалтерії Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

 « повернутися до списку новин