Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Семінар-практикум для працівників психологічної служби, класних керівників та учнів старших класів

06 листопада на базі Комунального опорного закладу "Куликівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"  Куликівської селищної ради відбувся навчальний семінар-практикум для працівників психологічної служби та класних керівників закладів загальної середньої освіти «Психологічні особливості емоційного вигорання педагогічних працівників. Шляхи запобігання емоційному вигоранню».

Навчання педагогів, психологів здійснювали викладачі кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені М.Гоголя. Для них проведено заняття з елементами тренінгу «Протидія емоційному вигоранню».

Для учнів 10-х та 11-го класів викладачі університету проводили заняття з елементами тренінгу з проблем «Професійне самовизначення в юнацькому віці», «Переживання життєвих подій», «Емоційна саморегуляція в освітньому процесі»,  «Міжособистісні відносини в юнацькому віці». Викладачі кафедри  презентували для учнів старших класів професію «психолог», особливості навчання за спеціальністю «Психологія. Практична психологія», сфери діяльності в яких необхідні фахівці-психологи, а також розповіли про всі інші факультети Ніжинського державного університету імені М.Гоголя.

 « повернутися до списку новин