Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Цьогорічне свято до Дня незалежності України та Дня Куликівської ОТГ буде присвячене екології та чистому довкіллю

25 липня відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та  проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

Начальник управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Масльонка поінформувала присутніх про концепцію проведення свята. - Загалом вже звичний для жителів Куликівщини формат святкування головного державного свята збережеться. Відбудеться воно 24 серпня 2019 року в Куликівці. Планується проходження театралізованої святкової колони, офіційна частина, покладання квітів до обеліску слави та пам?ятних знаків на меморіальній алеї в Куликівці. Традиційно працюватиме Містечко майстрів. В центральному парку селища будуть розміщені презентаційні куточки установ громади, працюватиме виїзна торгівля.  В програмі святкування -  концерти аматорів сцени із сіл громади, духового оркестру, обдарованих дітей, вихованців дитячої мистецької школи, дитячі розваги і атракціони, майстер-класи, спортивні змагання,  вечірня розважальна програма. Цього року денна концертна програма буде   тільки у парку.

При тому що буде збережений формат святкування його змістовне наповнення і загальна концепція,  як і щороку, будуть суттєво оновлені.   Головною темою цьогорічного  свята   визначили  тему екологічної безпеки, збереження чистого довкілля і чистої планети для наступних поколінь. Минулого року Куликівська громада вже зробила перші кроки у напрямку збереження довкілля, запровадивши на своїй території роздільний збір сміття.

  У святковій колоні буде  креативно і несподівано, театралізованими елементами: костюмами  з паперу, пластику, поліетилену, іншими цікавинками,  відтворена ідея і прагнення Куликівської громади зберегти довкілля чистим і безпечним для проживання нинішніх і наступних поколінь куликівців. Екологічна тема буде представлена і  у  святкових подвір»ях і експозиціях у парку та на площі селища.

 Як і минулоріч, експозиції та подвір»я у парку будуть інтерактивними. Гості зможуть не лише споглядати, а й стати учасниками ігор, майстер-класів, спортивних змагань.

В парку буде працювати польова кухня від військових та встановлені столи для  спільного святкування учасників із сіл.

Для зручності гостей будуть виготовлені програмки свята, де будуть вказані зони і час проведення усіх заходів.

Очікується участь у святкуванні гостей із  Естонії, яким вже надіслані запрошення.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться за тиждень.

Підготовку до головного державного свята та свята ОТГ розпочато.« повернутися до списку новин