Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2021»

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (далі – Конкурс) присвячений Дню охорони праці в Україні. Ця дата відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006.

Головною метою Конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці, формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці у різних сферах суспільного життя, акцентування уваги дітей та молоді, як майбутніх працівників, на виробничих небезпеках і ризиках, активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості тощо.

Конкурс щорічно організовує і проводить ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі закладів загальної середньої освіти (шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх), позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 18 років.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Головною умовою участі у Конкурсі є виконання індивідуальних, оригінальних авторських робіт, що відповідають умовам Конкурсу

Протягом грудня 2020 р. – січня 2021 р. відділом освіти Управління ОКТСМС здійснювався прийом дитячих робіт. Активними учасниками цьогорічного відбіркового туру стали учні Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Орлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Виблівського ЗЗСО І-ІІ ст. Всього до відділу освіти надійшло 32 роботи, близько половину з яких (відібрано лише авторські роботи!!!) найближчими днями буде передано на розгляд журі регіонального (обласного) туру Конкурсу.

Бажаємо перемоги юним учасникам Конкурсу!« повернутися до списку новин