Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Вітаємо з триріччям Горбівський танцювальний колектив «Перлина»

11 травня 2019 року горбівський танцювальний колектив «Перлина» урочисто відсвяткував свою третю творчу річницю. Відсвяткував, як і годиться танцюристам, у натхненній праці святкового концерту, яка сотнями палких аплодисментів батьків, родичів, друзів та жителів села, що прийшли привітати своїх улюбленців, відлунилася у стінах комунального закладу «Горбівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради.

На річницю «Перлини» прибуло  багато і гостей. Це творчі друзі –ровесники, старші артисти-сусіди та гості.

Танцювальний колектив «Перлина» сучасного формату створено  у лютому 2016 року. «Перлиною» його назвали вихованці старшої групи. На момент створення наймолодшому «перлинівцю» було 3 роки. На сьогодні учасники помітно підросли буквально і творчо. Зараз їх 25 дівчат і 10 хлопців.

За загальним враженням, майстерність колективу виросла: збільшився репертуар, стали багатшими і яскравішими костюми, а найголовніше – за ці роки вони стали злагодженим колективом, в якому всі поважають та підтримують один одного.

Звісно, в цьому велика заслуга, перш за все, засновника та керівника колективу ОЛЕНИ СЕРГІЇВНИ ЄМЧЕНКО. Її сонячної уваги вистачає на всіх, бо вона щира, людяна, віддана роботі і вірна своїм вихованцям. Професійні якості Олени Сергіївни беззаперечні, адже вона – донька талановитої землі, народилася в творчій родині знаних хореографів, вчилась танцювальному мистецтву. За плечима Олени музична школа по класу фортепіано, Чернігівський державний педагогічний університет по спеціальності хореографія, танцювальний колектив Чернігівської філармонії, ученицею якого вона була у студентські роки.

 

Свято танцю під керівництвом Олени Ємченко вдалося на славу. Діти молодшої, середньої та старшої ланок колективу «Перлина» подарували глядачам безмежну радість від спілкування з мистецтвом танцю.

Золотою ниткою через увесь захід уже від першої хореографічної композиції «Їхали козаки» пройшла тема патріотичного духу та любові до своєї рідної Батьківщини – України. Та вистачило глядачам і екзотики у вигляді імпровізацій зі східних танців, ритмічних малюнків Індії, Індонезії. Ліричними образками вплелись у перебіг концерту прекрасний ніжний «Вальс», композиція «Не твоя війна» і танець-молитва «Дай Бог», який виконала керівник колективу «Перлина» Олена Ємченко. Глядачі отримали задоволення і від запальних танців «Черевечки», «Яблучко», «Хіп-поп», хореографічних замальовок «Біцепси», «Сучасні вчені» та «Папуаси на полюванні», казкової експозиції «Сонні гноми».

 

Прикрашали концерт і неодноразові виступи вокалістів як Горбівського сілського будинку культури (Марина Андряник, Єва Смаль, Світлана Корма, Галина Повжик, дебютантка Тетяна Ємченко) так і села Виблі (Сергій Мулач, Віктор Малетич, Анатолій Ревко, танцівники-аматори). Із сольними номерами виступив вихованець чернігівської музичної школи Максим Штипак. Здібна в багатох жанрах Анастасія Беленок порадувала гуморесками.

По-родинному тепло протягом усього концерту виконував хореографічні постановки  ще один колектив Олени Ємченко - старобілоуський «Юний Ангел», якому вже 11 років.

На концерті друзів  номер з халахупами показала солістка Чернігівської циркової студії Олександра Качна.

 

З гарними теплими словами звернулась до танцювального колективу «Перлина» начальник Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради Світлана Масльонка та в.о. старости Горбівської сільської ради Анатолій Ревко. Гості свята вручили «іменникам» подарунки.

Протягом всього вечора на адресу колективу було сказано ще багато прекрасних  слів та побажань: від директора Горбівської школи Юрія Повжика, директора Горбівського сільського будинку культури Галини Повжик, колеги по творчості Світлани Койстрик та батьків юних танцівників.

Не менш палко і щиро дякувала у своїй промові і сама Олена Ємченко усім небайдужим людям, які усі ці роки допомагали їй, керівництву громади, села, спонсорам, батькам за їхніх дітей та підтримку, а також усьому танцювальному колективу.

 

Не залишились без подарунку і головні «винуватці» цього грандіозного свята – учасники «Перлини». Для них свято завершилось смачним чаюванням та дружним спілкуванням.

 

Мрія дитяча – сонячна й світла,

Радісно, буйно сьогодні розквітла.

Хай в кожній дитині надія не згасне –

В цьому і криється іскорка щастя.« повернутися до списку новин