Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Святково та незвично пройшло свято 1-го вересня цього року у школах громади

Шкільні подвір'я знову наповнилися веселими дитячими голосами, яскравими барвами осінніх квітів, радісними посмішками вчителів. Вперше до школи у цьому році мами і тата привели 125 схвильованих першокласників. Святкові лінійки у більшості шкіл було проведено лише для учнів 1-х та випускних класів. Для решти дітей перша зустріч з класним керівником та однокласниками відбувалась дещо незвично: святкові заходи проведено в межах одного класу без шумного натовпу навкруги.

Теми 1-го уроку були різні: «Здоровя – найцінніший скарб», «Школо, ми готові! COVID-19 – новий виклик для усього світу», «Математика  і здоров’я», «Відкрий для себе Україну!», «Поважаю європейські цінності – будую сучасну державу» та багато інших. Діти з задоволенням виготовляли кораблики мрії, малювали свої захоплення, брали участь у математичних квестах, влаштовували незабутні фотосесії і просто насолоджувались довгоочікуваною зустріччю.

Тож нехай і шкільні будні будуть такими ж яскравими і сповненими емоціями, як і Свято 1-го вересня! Легких стежинок по Країні Знань!« повернутися до списку новин