Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Робоча нарада з керівниками клубних закладів громади

16 грудня на базі Центру культури, дозвілля і творчості заступником начальника Управління – начальником відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Мариною АНДРУШКО проведено робочу  нараду з керівниками клубних закладів громади.

Першим питанням, яке було винесено на порядок денний, стало проведення інструктажу з охорони праці на робочому місті та під час проведення новорічних свят інженером з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Оксаною БАБАК.

У ході наради обговорено складання планів роботи клубних закладів на 2022 рік, акцентовано увагу на врахуванні у планах всіх заходів з відзначення пам’ятних дат, визначних історичних подій, ювілеїв та вшанування видатних людей Куликівської селищної територіальної громади.

Проведено аналіз роботи клубних закладів за 2021 рік та проаналізовано показник надання платних послуг.

Обговорено проблемні питання галузі культури в розрізі сіл: робота клубних формувань, внесення креативності та нових форм роботи, участь в заходах різних рівнів, висвітлення проведення заходів у соціальних мережах.

По закінченню наради Марина АНДРУШКО підсумувала все обговорене і наголосила, що сьогодні  в громаді назріло чимало питань, і всі вони потребують негайного вирішення.  Вона висловила надію, що разом це вдасться зробити. 

Після наради директор центру культури Світлана ПРИХОДЬКО та головний спеціаліст відділ культури Юлія ВІНІЧЕНКО поспілкувалися з кожним керівником клубного закладу  окремо щодо складання річних звітів.« повернутися до списку новин