Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» отримав наш земляк, уродженець смт Куликівка ЄВДОКИМЕНКО Ігор Михайлович

21 січня 2020 року нашому земляку, уродженцю смт Куликівка ЄВДОКИМЕНКУ Ігорю Михайловичу, солісту Національної опери України Указом Президента України №18/2020  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ».

У 1997 році вступив до Куликівської дитячої мистецької школи по класу акордеону (викладач О. ПУСТОВІТ). За роки навчання в школі неодноразово завойовував звання лауреата обласних конкурсів виконавців на музичних інструментах. У складі оркестру народних інструментів (І партія акордеон) також перемагав на престижних фестивалях та конкурсах. По закінченню школи продовжив навчання в Чернігівському музичному училищі ім. Л.М. Ревуцького по класу акордеону (викладач М. ШИШКІН) На останніх курсах навчання став брати уроки по вокалу у викладача В. ЛИТВИНОВА.            І вже 2006 вступив до Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського по класу вокал.

З 2008 року стажер, а 2012 року соліст Національної опери України.

Є лауреатом Міжнародного конкурсу вокалістів пам’яті Антоніни Нежданової (Україна, Одеса, 2010 р., ІІ місце та спеціальна премія імені Миколи Огренича), Міжнародного музичного конкурсу ім. М. Лисенка (Україна, Київ, 2012 р., І місце).

Щиро вітаємо Вас з цією високою відзнакою та зичимо Вам творчого натхнення й нових звершень на мистецькій ниві!« повернутися до списку новин