Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

9 листопада - Всеукраїнський день працівника культури та майстрів народного мистецтва!

Дорогі працівники культури, невтомні корифеї вишуканої творчості, генії творчої думки! Вітаємо вас із професійним святом- Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Сьогодні ми адресуємо  слова вдячності  клубним працівникам громади, викладачам дитячої мистецької школи, бібліотекарям, фахівцям музейної справи, керівникам творчих колективів,  учасникам аматорських формувань, майстрам декоративно-ужиткового мистецтва, які невтомно плекають та примножують на Куликівщині джерела духовності і краси. Сьогодні всі ви своєю самовідданою працею та силою духу засвідчуєте повагу й любов до животворних джерел народного мистецтва, звеличуєте рідний край, примножуєте її творчі досягнення. Наша культура сучасна, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні українські культурні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Тож, щиро бажаємо постійно вдосконалюватися, з ентузіазмом шукати і втілювати свої чудові ідеї, реалізовувати  задумане в шедеври! Вдячних  поціновувачів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, грандіозних досягнень, морального задоволення від отриманих результатів! Нехай ваша праця буде гідно винагороджена, а заслуги не залишаться непоміченими, бажаємо визнання таланту і вірності шанувальників!« повернутися до списку новин