Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Робота пришкільних таборів

Минув перший тиждень роботи пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей. Життя у таборах насичене і цікаве – маленьким відпочивальникам нема коли нудьгувати. Ранок починається з фізичної зарядки, далі – сніданок, а підкріпившись, можна і повчитись та погратись. Цікаві подорожі (кінотеатри, театри, розважальний центр Hollywood, парки відпочинку  у Чернігові та Ніжині), пізнавальні екскурсії (музеї Чернігова, Ніжина, Вертіївки, Куликівки), практичні заняття з безпеки життєдіяльності за участю спеціалістів ДСНС, майстер-класи та практичні заняття (паперопластика, правопівкульне малювання, техніка пішохідного туризму від працівників ЦПО; виготовлення піцци власноруч у кафе с. Вертіївка), психологічні тренінги та ігри від фахівців психологічної служби відділу освіти та ЗЗСО, виховні бесіди з працівниками Куликівського та Чернігівського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, туристичні і спортивні розваги та інші цікавинки.

Попереду – ще один тиждень відпочинку та розваг. У планах роботи пришкільних таборів – конкурси рибалок, казкарів, караоке, юних слідопитів, «Міс та Містер табору», екскурсії, флеш-моби, походи до лісу та багато інших заходів.

Найбільше екскурсій та походів організовано у Горбівському («Веселка»), Ковчинському («Деснянські зорі»), Виблівському («Веселка»), Дрімайлівському («Бджілка») та Орлівському («Сонечко») пришкільних таборах. Крім того, директори таборів організовують ще й міжшкільне спілкування. Так, вихованці Орлівського пришкільного табору «Сонечко» побували в гостях у Жуківській «Веселці», де спільними зусиллями педагогів проведено цікаві заходи спортивного напрямку.

Діти радіють теплому літньому сонечку, цікавому відпочинку та спілкуванню з друзями у пришкільних таборах!« повернутися до списку новин