Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Робоча нарада з керівниками клубних закладів громади

02 лютого на базі Центру культури, дозвілля і творчості заступником начальника Управління – начальником відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Мариною АНДРУШКО проведено робочу  нараду з керівниками клубних закладів громади.

На початку наради начальник відділу культури привітала з ювілейним Днем народження директора комунального закладу «Салтиково-Дівицький сільський будинок культури» Куликівської селищної ради Ольгу ДМИТРУК. Подякувала за роботу та побажала щоб  кожна розпочата справа ставала ще однією сходинкою до вершин успіху, а творче натхнення і бажання працювати були  вірними супутниками.

Ще однією приємною подією під час наради стало вручення ноутбуків ЦКДТ, Дроздівському, Жуківському та Дрімайлівському сільським будинкам культури, які придбані за кошти грантової програми від House of Europe.

Під час зустрічі проведено аналіз здачі річної статистичної звітності клубними закладами за 2020 рік, розглянуто плани роботи на 2021 рік, проаналізовано показник надання платних послуг, обмінялися думками щодо підготовки та проведення творчих звітів сіл громади.

До керівників доведено перелік та вартість платних послуг, які можуть надавати клубні заклади.

Директор Центру культури, дозвілля і творчості Світлана ПРИХОДЬКО надала практичні поради по веденню документації, клубних формуваннях та по роботі з методистами.

Обговорено проблемні питання галузі культури в розрізі сіл: ремонти, зміцнення матеріально-технічної бази, проходження опалювального періоду, роботу клубних формувань, а також щодо внесення креативності та нових форм роботи, участі в заходах різних рівнів.

 

По закінченню наради Марина АНДРУШКО підсумувала все обговорене і наголосила, що сьогодні  в громаді назріло чимало питань, і всі вони потребують негайного вирішення.  Вона висловила надію, що разом це вдасться зробити. 

 

Після наради начальником відділу культури проведено співбесіди з кожним директором окремо під час яких визначено пріоритети  роботи та завдання щодо їх реалізації у поточному році.« повернутися до списку новин