Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Куликівська громада святкувала День вишиванки

16 травня Куликівська громада святкувала День вишиванки. На площі селища Куликівки відбулася святкова програма «Барви, посмішки, співанки – нині свято вишиванки!»

Площа виглядала як великий квітучий сад. Розмаїття кольорів і орнаментів - білі, чорні, сині, зелені, жовті вишиванки! У національний одяг куликівці вбралися з гордістю і задоволенням - від найменших у дитячих візочках до людей поважного віку, колективами, родинами.

На святі розповідали про історію виникнення Дня вишиванки, про коріння та значення вишиванки для українців. Проводили цікаві конкурси, переможці і учасники яких отримали подарунки.

Відзначили найстаршого та наймолодшого учасника заходу, які в цей день були одягнені у вишиті сорочки.

Оголошено та нагороджено учасників мережевого фотоконкурсу «Старовинна вишиванка – роду оберіг». Перше місце зайняло фото початку ХХ століття Анатолія Чумаченка з Кладьківки на якому зображена дружина власника лісопильного заводу Батюти.

Діти демонстрували вишиванки, які вишили для них матусі. Лунали пісні про вишиванку.

Облаштовано фотозону біля якої із задоволенням фотографувалися як сім’ї, діти, жінки, чоловіки, так і представники установ та організацій.

В центрі селища панував справжній український дух! Куликівка сьогодні вшановувала свій всесвітньо відомий бренд разом зі всією Україною та усім світом.

 

Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання – не розгубити його, передати це живе  диво наступним поколінням.

 « повернутися до списку новин