Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Подаруй тепло на Різдво

Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради у період Новорічно-різдвяних свят продовжує візити до одиноких жителів громади у рамках акції «Подаруй тепло на Різдво». Найпершими  громадян, що перебувають  у будинку для одиноких престарілих у селі Орлівка, привітали учні та вчителі Куликівської школи ще на передодні дня Святого Миколая, передавши велику кількість продуктів та солодощів.

Сьогодні керівник Управління Світлана Масльонка та начальник групи господарського обслуговування Сергій Зеленський відвідали жительку Куликівки Корж Тетяну Захарівну. Тетяна Захарівна довгий час працювала у центральній районній лікарні, на заслуженому відпочинку займається домашнім господарством. Жінка поділилася своєю найважливішою проблемою: чотири роки тому серйозно травмувала ногу і відтоді не може пересуватися вільно.

Пенсіонерка  щиро цікавилася, хто до неї прибув, була рада спілкуванню. Управлінці зичили Тетяні Сергіївні здоров’я та усіляких гараздів. Разом із вітальними словами передали фрукти та солодощі.

Дарувати добро важливо і приємно!« повернутися до списку новин