Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади

05 січня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади за участю в.о. начальника Куликівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області  Тамари Бойко.

На нараді детально опрацьовано Методичні настанови щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти, затверджені наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 17.11.2020 р. №2347, директорів шкіл ознайомлено з новим Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства охорони здоровя України від 25.09.2020 р. №2205, який вступив у дію з 01 січня 2020 року.

Також було розглянуто питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти у 2021 році, про основні аспекти якого надала роз’яснення Алла Башта.

Заступник начальника Управління – начальник відділу освіти Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Оксана Орсагош підвела підсумки наради та наголосила на необхідності приведення документації закладів освіти у відповідність до вимог нових нормативних актів.« повернутися до списку новин