Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Шановні батьки! Візьміміть участь в опитуванні щодо стану організації харчування дітей у школах нашої громади

Шановні батьки!

Управління освіти, культури, туризму, сімї, молоді та спорту звертається до вас з проханням взяти участь в опитуванні щодо стану організації харчування дітей у школах нашої громади.

 

Нагадуємо, що харчування дітей у школах здійснюється на виконання Програми організації гарячого харчування здобувачів освіти ЗЗСО Куликівської селищної ради на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням сесії Куликівської селищної ради сьомого скликання від 30 серпня 2018 року №317.

Відповідно до вказаної Програми учні 1-4 класів, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які навчаються в інклюзивних класах, діти з числа вимушених переселенців, діти учасників АТО та діти з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах харчуються за рахунок коштів селищного бюджету (у розрахунку 7 грн. на дитину). Харчування решти дітей здійснюється за рахунок батьківської оплати. Вартість батьківської оплати/доплати за харчування дітей відрізняється у різних школах: від 7 до 17 грн. на день (за рішенням батьківських комітетів!!!), а відповідно, відрізняється і якість та виконання норм харчування. Станом на 01.11.2019 року виконання норм харчування по школах становить від 57 до 84%. При умові підвищення рівня виконання норм харчування до 90-100% вартість обіду зросте до 23,75 грн.

 

 Анкета для батьків з питань харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Куликівської селищної ради« повернутися до списку новин