Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

28 червня Куликівка святкувала День Конституції України та День молоді

Цьогоріч Україна відзначає 23-ю річницю свого Головного Закону, який заклав основи побудови суверенної правової держави.

День Конституції України – це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції. Найвищий закон утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності і власної держави. Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку України.

28 червня в Куликівці біля Центру культури, дозвілля і творчості відбулися урочистості святкування Дня Конституції України, які розпочалися Гімном України.

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді до присутніх звернулися перший заступник голови Куликівскої районної держаної адміністрації Петро Єрко та заступник голови Куликівського селищного голови Володимир Повозник.

На святі звучали музичні вітання від солістів та колективів Центру культури, дозвілля і творчості (Єви Смаль, Олега Смаля та Катерини Беленок, вокального гуртка, керівник Оксана Ліщук, молодіжного ансамблю «Вербена»).

Пишайтеся нашою Україною, любіть її, шануйте свій рід, не цурайтеся одне одного, живіть за Основним Законом, що на віки поєднав усіх українців.

 

Щороку доброю традицією в Україні є відзначення в останню неділю червня Дня Молоді. Цей день символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху її становлення, як особистості.

У цей же день напередодні свята Дня молоді у Куликівці відбулась святкова дискотека під відкритим небом під веселу та запальну музику від ВІА «Едельвейс» (Виблівський СБК) та ВІА «Спектр» (ЦКДТ), солістів Центрту культури, дозвілля і творчості Єви Смаль та Марини Юрченко, присвячена молодому поколінню, жителям та гостям селища.« повернутися до списку новин