Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Сімейно-родинний фестиваль "Суцвіття"

Започатковано ще один творчий фестиваль в Куликівській ОТГ!
На сцені ЦКДТ артистизмом, талантом, креативністю і професійністю публіку вражали 19 сімейних творчих колективів з Куликівки, Дроздівки, Жуківки, Горбового, Орлівки, Вершинової Муравійки, Виблів,Салтикової Дівиці.
Дуети, тріо та великі родини, Пісні, інструментальні замальовки, театральні постановки та хореографічні номери. Творчим родинам було чим здивувати глядача.

Всі учасники були відзначені дипломами І, ІІ, і ІІІ ступенів та подарунками. Також були визначені кілька особливих номінацій.
Дипломами "За масовість" були нагороджені родини Беленок та Білогур з Горбового. Нікіта Зузлов з Чернігова отримав Диплом у номінації "За артистизм", Дипломом "За вірність музиці" нагородили творче подружжя Кашулових з Жуківки. У номінації "За творчий експеримент" Диплом отримав Олександр Ломаченко з Дроздівки.
Дипломами ІІІ ступеня відзначили:Любов і Андрія Плазу (Орлівка), Ганну і Миколу Кашулових (Жуківка), Катерину і Юрія Лаптій (Орлівка).
Дипломами ІІ ступеню нагородили: Богдана Щербацького, Анастасію Бурдакову (Вершинова Муравійка), Наталію І Сергія Мулачів (Виблі), Надію Вовк, Катерину Деркач(Салтикова Дівиця), Анастасія та Юлія Бурдакови (Вершинова Муравйка), Галина Повжик, Валентина Тирлич (Горбове), Ксенія та Анастасія Слєпченко(Салтикова Дівиця), Таїсія та Юрій Динники (Куликівка), Нікіта Та Лілія Зузлови (Чернігів), Володимир, Світлана Корма, Анатолій Бобень (Горбове).
Дипломи І ступеня вибороли: Оксана і Кирило Зубок (Дроздівка), родини Білогури і Беленок (Горбове), Любов і Сергій Афанасови (Ковчин), Володимир і Олександр Ломаченки (Дроздівка), Світлана Корма та Анатолій Бобень (Горбове).
За високу виконавську майстерність Гран-прі фестивалю жюрі присудило дуету саксофоністів Миколі Шубі та Антону Халімону з Куликівки.« повернутися до списку новин