Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Звітний концерт Куликівської мистецької школи

22 травня 2019 року у приміщенні комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради великим концертом звітувала про свої досягнення Куликівська мистецька школа.

Звітний концерт - це найголовніша подія всього навчального року, творчий підсумок роботи за рік, що минає. Завдячуючи яскравим виступам учнів, звітний концерт пройшов в атмосфері справжнього мистецького свята.

У програмі прозвучали класичні та сучасні твори відомих композиторів, вокальні та інструментальні сольні номери, дуети, ансамблі. Свої виступи презентував  хореографічний колектив школи. Концерт пройшов з успіхом та натхненням. Вихованці школи подарували глядачам справжнє свято музики, танцю та весни. Створили  всім присутнім чудовий настрій, додали життєвих сил, енергії, бажання працювати та змінювати життя на краще.

З привітальним словом до учнів та врученням атестатів цьогорічним випускникам звернулася директор школи Ольга Пустовіт, яка підвела підсумок навчальних досягнень школи, подякувала викладачам та учням за високі результати та побажала ще зовсім юним, але таким талановитим учням залишатись щирими і добрими, творчими, цілеспрямованими і життєрадісними.

Звітний концерт учнів мистецької школи вже традиційно став мистецькою подією в культурному житті Куликівини.« повернутися до списку новин