Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Аматорські колективи Куликівської громади виборюють призові місця на фестивалях за межами громади

16 червня 2019 року відбувся ІХ обласний фольклорний фестиваль-конкурс ім. В.Полевика.

 

Фестиваль проводиться з метою відродження і збереження пісенної, музичної спадщини Чернігівщини, подальшого розвитку народної творчості у Чернігівській області, вшанування пам’яті відомого фольклориста, лауреата обласних премій ім. Григорія Верьовки, Бориса Грінченка і премії Фонду культури України, заслуженого працівника культури України, уродженця села Займище – Василя Івановича Полевика.

 

У Сновську, в Будинку культури, протягом 6-ти годин змагалися фольклорні ансамблі з усієї області. Кожен із тридцяти шести колективів представляв не просто пісню, а елемент обрядової народної творчості. Надалі урочистості тривали на «співочому полі» в с.Займище.

 

Куликівську громаду гідно представили:

- ансамбль української пісні «Червона калина» Орлівського сільського будинку культури, керівник Катерина Лаптій, який виборов І місце у номінації «Ансамблі народної пісні» (вікова категорія від 36 років (дорослі);

народний аматорський ансамбль української пісні «Калинове намисто» Кладьківського сільського будинку культури, керівник Юрій Дворник, який отримав диплом ІІІ ступеня.

22-23 червня пройшов VI ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села, його духовності і культури» у селі Піски, Бахмацького району.

 

Уже шостий рік поспіль село Піски на два дні перетворюється на осередок духовності та безмежної творчості, який вже став однією з багатьох фольклорних принад Чернігівщини.

 

На фестиваль приїздить сотні поціновувачів культурного розвитку села та багатогранної спадщини українського народу.

 

У програмі: конкурси фольклорних колективів і дитячої хореографії, виступи зірок української естради, поетів, циркових артистів, каскадерів, різноманітні виставки, майстер-класи з гончарства, ковальства, розпису українськими візерунками тощо.

 

Не упустивши нагоди, Куликівська  територіальна громада взяла участь у вказаному фестивалі. Громаду гідно представляв фольклорний ансамбль «Дивосвіт» Дроздівського сільського будинку культури, керівник Наталія Береговець.

 

Гарно вбрані, закохані в українську пісню учасниці колективу добре показали свої вміння та отримали диплом ІІ ступеня.

Вітаємо учасників та керівників колективів із заслуженими перемогами. Бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій!

Нехай Ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!« повернутися до списку новин