Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

День села у Дрімайлівці

12 жовтня село Дрімайлівка відсвяткувало своє свято, на яке зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об’єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

Кожен населений пункт Куликівщини  має свою історію, традиції та надбання, видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати минувшину, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки громади є відзначення Дня села. 12 жовтня село Дрімайлівка  відсвяткувало своє свято, на яке зібралося багато людей різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об’єднувало одне почуття – любов до малої батьківщини.

Організовано розваги для дітей у вигляді надувної гірки та батутів, що забезпечило святковий настрій та чарівну атмосферу наймолодшим учасникам свята. Дозвілля для них організував депутат Чернігівської обласної ради  Віктор ТРУШ.

Дрімайлівський сільський голова Петро ШИЛО щиро привітав односельців зі святом, побажав всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. А громаді села - процвітання та стабільного розвитку. Слова вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність всім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села, прозвучали з вуст заступника Куликівського селищного голови Віктора БОГДАНА.

На гарно декорованій сцені мешканців села та гостей  чекав святковий концерт - артисти підготували чудові вокальні та хореографічні композиції. Всіх присутніх радували своїми виступами аматори Дрімайлівського сільського будинку культури, вихованці Дрімайлівського ЗЗСО та гості: народний аматорський ансамбль народної пісні «Веселинка» Центру культури, дозвілля і творчості, Станіслав ГУЩА, Вікторія ОЛІЙНИК.

Святкова програма була надзвичайно насиченою. У ході концерту присвячено Дню села, глядачі були активними учасниками. Згадали історію створення села, старожилів і новонароджених. Вшанували учасників ветеранів другої бойових дій ,  ветеранів Другої світової війни, солдатських вдов, які загинули у роки Другої світової війни, та всіх тих, хто захищали і захищають батьківщину на сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам?ять загиблих героїв  та всіх захисників України.

Вітали теплими словами ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників АТО (ООС), воїнів-афганців,

Вітання приймали подружжя, які відзначили ювілейні дати свого сімейного життя, ювіляри та іменинники.

Вклонилися працелюбним жителям села, представникам усіх професій.

Присутніх пригощали святковим кулішем, які приготували господині Дрімайлівки.

Тож, День села у Дрімайлівці відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов’ю.

Свято відбулося на славу – всі присутні отримала великий позитивний заряд.« повернутися до списку новин