Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

.

13 липня гостинно відкрив двері для усіх бажаючих оздоровитися та відпочити комунальний заклад «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Деснянка». Як і останні декілька років, цього літа працюватиме одна оздоровчо-відпочинкова зміна. 173 дітей та підлітків з Куликівщини, Носівки, Гончарівського, міст Ніжина, Чернігова та Києва будуть відпочивати (14 днів) або оздоровлюватись (21 день) у таборі.

Протягом попередніх двох днів частина дітей знайомилися з табором, одне з одним та з вожатими, а частина постійних відпочивальників, які прибувають до «Деснянки» щороку – раділи зустрічі з минулорічними друзями. Усі разом малювали загонові стіннівки, розучували речівки та загонові пісні.  А сьогодні надвечір відбулося урочисте відкриття табірної зміни 2019 року. Діти разом з вихователями підготували святковий концерт на якому представили не лише свої загони, а й особисті таланти, уміння, здібності й креативність.

На святі були присутні батьки юних відпочивальників, в.о. директора «Деснянки» О.Орсагош, начальник Управління ОКТСМС С.Масльонка, а також гості з Естонії – завідувачі дитячих садочків, які саме перебувають на Куликівщині.

Будемо сподіватись, що цьогорічна зміна буде такою ж яскравою і цікавою, як сьогоднішній захід, а діти не лише відпочинуть і оздоровляться, а й отримають море позитивних вражень та емоцій, знайдуть нових друзів і обов’язково повернуться до "Деснянки" наступного року!« повернутися до списку новин