Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Робоча поїздка начальника Управління в села Ковчин, Авдіївка, Горбове, Виблі щодо проходження опалювального періоду в закладах освіти та культури

26 листопада  начальник Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради Світлана Масльонка здійснила робочу поїздку в заклади освіти та культури сіл Ковчин, Авдіївка, Горбове, Виблі з метою досконалого вивчення та вирішення проблемних питань щодо проходження опалювального періоду та інших питань, які виникали в ході огляду закладів та прилеглих територій.

Керівник ознайомилась із температурним режимом у закладах, оглянула кількість заготовленого твердого та альтернативних видів палива для забезпечення належного температурного режиму, роботу котелень та загальний стан приміщень.

У Авдіївці, зустрівшись із директором сільського будинку та в.о. старости обговорено проблемну ситуацію, яка склалась із системою опалення в будинку культури та прораховано шляхи її вирішення.

Відвідала заклади освіти в селі Горбове. З директором закладу дошкільної освіти обговорила питання недостачі заготовлених дров на зимовий період. На даний час це питання вирішується: на чолі з в.о. старости сіл Виблі та Горбове Анатолієм Ревком проводиться їх заготівля. З директором закладу загальної середньої освіти розглянули питання щодо реконструкції системи опалення  в школі  у наступному бюджетному році.

Побувавши в сільському будинку культури села Виблі та оглянувши приміщення, запропонувала директору закладу в одній із  кімнат встановити булер’ян. Візит продовжився у Виблівський заклад загальної середньої освіти та заклад дошкільної освіти з метою обговорення з керівниками ситуації щодо лімітів використання газу.

Начальник Управління велику увагу приділяла наявності проблемних питань кожної з відвідуваної установи та пошуку шляхів їх вирішення.

За результатами  робочої поїздки буде підготовлене відповідне доручення.« повернутися до списку новин