Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Кухонне обладнання для шкільної їдальні

          Для забезпечення якісного харчування учнів в освітніх закладах важливим є модернізація харчоблоків та  заміна обладнання на більш сучасне. Адже обробка, приготування, зберігання продуктів вимагає дотримання спеціальних умов і санітарно-гігієнічних норм.

      Після проведення капітального ремонту харчоблоку КОЗ «Куликівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» з’явилася  можливість для суттєвого поліпшення якості харчування та приготування їжі для школярів. З цією метою Управлінням ОКТСМС залишок коштів  освітньої субвенції,  що утворився на 01.01.2020 р. використано за напрямом «Ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної  середньої освіти».  Розпочато доставку кухонного обладнання. На суму 381230.00 було придбано холодильник, морозильну скриню, електричний водонагрівач, елекросушку для рук, жарочну шафу, картоплечистку, хліборізку, слайсер, овочерізку, посудомийну машину, м’ясорубку, протирочно - різальну машину, тістоміс, ваги підлогові та настільні.

      Покращення умов приготування їжі школа потребувала давно, адже це не менш важлива складова, аніж оновлення навчальних класів чи сучасне комп`ютерне обладнання.

      Маємо надію, що сучасне, сертифіковане обладнання на 100% покращить якість харчування в опорному освітньому закладі громади.« повернутися до списку новин