Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ у XII - му Всеукраїнському фестивалі – конкурсі аматорської творчості отримав фольклорний ансамбль «Дивосвіт» КЗ «Дроздівський СБК» Куликівської селищної ради

22 вересня у м. Буча Київської області відбувся XII Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості «Пісенні візерунки», метою якого є збереження, подальший розвиток пісенного та хореографічного спадку українського народу, розширення музично-просвітницької діяльності аматорських колективів та окремих виконавців, залучення їх до активної участі у культурному житті держави.

Творчу делегацію Куликівщини представив колектив комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради - фольклорний ансамбль «Дивосвіт» (керівник Наталія БЕРЕГОВЕЦЬ).

Приємно відмітити, що колектив з честю впорався з поставленими завданнями, вдало продемонстрував свої виконавські здібності та високий рівень підготовки.

Так, за підсумками високопоставленого, професійного журі, за участь у конкурсній програмі фольклорний ансамбль «Дивосвіт» Дроздівського сільського будинку культури удостоєний І почесного місця і нагороджений Дипломом І ступеню у номінації «Фольклорні колективи».

Повернувся колектив в гарному настрої, отримавши велике естетичне задоволення, побачивши багато хороших колективів і показавши себе в числі кращих.

Вітаємо колектив з перемогою та бажаємо нових творчих  вершин!« повернутися до списку новин