Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

.

12 червня, на християнське свято  на честь апостолів Петра і Павла, у мальовничих селах Грабівка та Ковчин жителі святкували День села

У приміщенні сільського будинку культури села Грабівка ніде було яблуку впасти. Ще  б пак, адже все село гуляло!

Відкрив свято в.о. старости Микола Петрович ДЕРЕВ’ЯНКО, який привітав грабівчан  з днем села та подякував усім, хто долучився до створення для односельців гарного настрою.

Привітати жителів села приїхали заступник Куликівського селищного голови Віктор БОГДАН, який побажав міцного здоров’я та добробуту селянам, помічник-консультант депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша Наталія КОНОВАЛОВА та помічник народного депутата Верховної Ради України Валерія Давиденка Микола ТОРБЕЄВ.

Під час концертної програми шанували і вітали людей, які стали гордістю сільської громади. Це учасники бойових дій на території інших держав, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, воїни АТО, наймолодші та найстарші жителі села, ювіляри, багатодітні родини, яких в селі Грабівка аж шість, мати-героїня Клейменова Ніна Федорівна,  яка виховала двох доньок та трьох синів та  родини, які багато років живуть у парі, у злагоді, у мирі, любові, взаєморозумінні.

Висловили щиру подяку спонсорам: Куликівській селищній раді, депутату обласної ради Віктору ТРУШУ, приватним підприємцям Олексію РОГАЧУКУ, Володимиру МУРАШКУ та  всім тим, хто не лишився байдужим до свого села, своєї маленької Батьківщини.

Протягом дня працював дитячий майданчик, де були розміщені батути та солодка вата, подарунок для дітей від депутата обласної ради Віктора Труша.

Після чудового концерту свято продовжилося на подвір’ї святковим столом, за яким пригощали запашним борщем, пловом, шашликом та іншими стравами.

Закінчилось свято дискотекою.

 

У центрі села Ковчин мало не з самого ранку панувала святкова атмосфера. Зібралося багато жителів та гостей, щоб усією дружною родиною відсвяткувати цю знаменну подію. А особливо радувала зір непосидюча дітвора, яка гралася на ігровому майданчику та ласувала солодкою ватою (все це для них було безкоштовно завдяки підтримці депутата обласної ради Віктора Труша). Саме вони, усміхнені й щасливі, уособлювали собою надію і майбутнє громади.

Святковий концерт ковчинцям подарували сільський будинок культури, місцеві аматори художньої самодіяльності та гості.

На святі було вшановано односельців у різних номінаціях. Привітали найстаршу мешканку села, ювілярів, родини, які багато років живуть у парі, молоду маму, яка народила в цьому році, вшанували пам’ять ветеранів Великої вітчизняної війни, яких на сьогодні в селі не залишилось жодного.

В.о. старости Ковчинської сільської ради Валентина ШЕСТАК розповіла про сьогодення села, його здобутки та проблеми. Привітала всіх зі святом та побажав селу процвітання, а кожній родині - щастя, достатку, злагоди і добробуту.

До привітань в.о. старости приєдналися голова Куликівської селищної ради Наталія ХАЛІМОН, помічник-консультант народного депутата України Валерія Давиденка Любов НАУМЕЦЬ, заступник директора СФГ «Колос» Віктор ЗЕЛЕНСЬКИЙ та співвласник ПП «Деснянські зорі» Антон АРТЕМЕНКО.

Слова подяки в допомозі організації свята прозвучали на адресу народного депутата України Валерія Давиденка, депутата обласної ради Віктора Труша, приватних підприємців Антона Артеменка, Миколи Дениска, Сергія Давиденка, Володимира Дмитренка, а також всіх активних жителів села.

В кінці свята для жителів села та гостей була проведена безпрограшна лотерея. Усіх присутніх пригостили смачним борщем та різноманітними смаколиками. Діти поласували морозивом.

Увечері була святкова дискотека.« повернутися до списку новин