Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

У День Святого Миколая в Куликівці урочисто відкрили головну новорічну ялинку громади

19 грудня, в день Святого Миколая,  в Куликівці урочисто відкрили головну Новорічну ялинку громади. Нову гарну традицію започаткували  в Куликівській громаді ще торік і вона припала до душі куликівцям.   

Святкове дійство розпочалося біля Центру культури, дозвілля і творчості. Тут зібралася куликівські школярі і вчителі, працівники установ селища і просто цікаві перехожі. 

Ведуча заходу-директор Центру культури Світлана Приходько розповіла  присутнім про історію Святого Миколая та про традиції, пов’язані з цим  святом. Артисти Центру культури вітали глядачів новорічними піснями.

На відкриття новорічної ялинки в Куликівку завітав і сам Святий Миколай з привітаннями для громади та солодкими подарунками для малечі.

Куликівський селищний голова Наталія Халімон привітала присутніх з Днем Святого Миколая та початком новорічних свят, побажала громаді веселих свят, незабутніх вражень, позитивних емоцій та здійснення найзаповітніших мрій. Голова громади зичила в наступному році Україні – миру, а Куликівській громаді – розвитку і процвітання.  

Під знайомі з дитинства вигуки «Раз, два, три - Ялиночко гори!» новорічна композиція  на площі Куликівки  і спалахнула безліччю різнобарвних вогників.

Цьогоріч головну ялинку прикрасили ще й гірляндою «Метеоритний дощ», яка зробила зелену красуню ще яскравішою! « повернутися до списку новин