Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

* * *

13 червня у селах Виблі та Дроздівка було весело – жителі гучно та весело святкували День рідного села. За гарною традицією в обох селах гуляння зібрали ледь не всю сільську громаду.

Виблівська громада радо зустрічала гостей. А їх на святі було багато. Біля сільського будинку культури організовано розпочалося свято. В.о. старости Виблівської сільської ради Анатоій РЕВКО щиро вітав присутніх.

Аби поздоровити громаду села зі святом, на гостини завітали голова Куликівської селищної ради Наталія ХАЛІМОН, вона дякувала працьовитим людям, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток як рідного села, так і Куликівської громади в цілому, депутат Чернігівської обласної ради, голова СФГ «Колос» Віктор ТРУШ та помічник народного депутата Верховної Ради України Валерія Давиденка Микола ТОРБЕЄВ, які тепло вітали сільчан, бажаючи миру, розвитку, а дорослим і малим – здійснення мрій і бажань.

Аматори сцени дарували присутнім свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій.

Розвагою для наймолодших гостів свята стали: ігрове містечко, стрибки на батутах та солодка вата, подарунок від депутата Чернігівської обласної ради Віктора ТРУША.

Свято продовжилось частуванням запашним кулішем та святковою дискотекою до пізньої ночі.

Святом залишились задоволені усі. День села у Виблях став гарною традицією, він збирає у дружнє коло всі сім'ї й родини, відновлює і відроджує українські традиції.

 

 

День села Дроздівки – це спільне свято, свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим дроздівським колоритом, традиціями і славною українською історією.

Саме в такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості. Це ще одна можливість на деякий час забути про буденні проблеми та турботи.

Локацією святкування стала традиційно святково прикрашена сцена у сільському будинку культури, де затишно і по-родинному гостинно було представникам громади всіх поколінь.

До початку урочистої частини свята присутні мали можливість оглянути виставки робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: прекрасні вишиванки нитками і бісером, різні вироби, витвори образотворчого мистецтва мешканців Дроздівки.

З вітальною промовою до громади звернувся в.о. старости Дроздівської сільської ради Олександр КРАВЧЕНКО. Він висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

На урочистостях добрі слова вітань і побажань линули з уст голови заступника голови Куликівської селищної ради Володимира ПОВОЗНИКА, помічника-консультанта депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша Наталії КОНОВАЛОВОЇ та помічника-консультанта народного депутата України Валерія Давиденка Любові НАУМЕЦЬ.

Працівниками Дроздівського сільського будинку культури та учасниками художньої самодіяльності були підготовлені щирі виступи. Концертна програма не залишала присутніх байдужими.

Щедрі оплески лунали на адресу трудових колективів села Дроздівки, закладу загальної середньої освіти, дитячого садочка, сільського будинку культури, взагалі всім односельцям за доброту, турботу, розуміння та небайдужість до  проблем села. Адже саме  від людей  дійсно залежить добробут, спокій, процвітання  і порядок на землі, де живемо. Їм усім були присвячені музичні вітання.

Висловили глибоку вдячність тим, хто допоміг в організації та проведенні Дня села.  Це Куликівська селищна рада,  народний депутат України Валерій ДАВИДЕНКО, депутат обласної ради Віктор ТРУШ, товариство «Горбів-Агро» та приватний підприємець Володимир КРАВЧЕНКО. Побажали: «Хай же дорідно колоситься ваша нива, здоров’я додається, а успіх і добробут супроводжують на життєвій стежині. Оплески Вам і велика вам подяка.»

Трохи віддалік малеча могла розважатися  від душі, стрибаючи на батутах та ласуючи досхочу солодкою ватою. Все це для них було абсолютно безкоштовно, дякуючи депутату обласної ради Віктор Трушу.

В кінці свята для жителів села та гостей відбувся розіграш лотереї.

Крім того чекала уха, каша, шашлики, а увечері відбулась святкова дискотека для всіх поколінь.« повернутися до списку новин