Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Звіт директорів клубних закладів громади

19 листопада 2020 року відбулося звітування  директорів клубних закладів громади про результати виконання  показників закладу культури перед органом управління з яким укладено контракт та громадськістю.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» керівники державних та комунальних закладів культури призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту строком на п’ять років за результатами конкурсу. Відповідно до статті 215 цього ж закону  на другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Обов’язковими умовами контракту є програми розвитку закладу культури на один і п’ять років, що розглядалися на засіданні конкурсної комісії.

Відповідно до частини 10 підпункту 2.2 пункту 2 укладеного контракту керівник щорічно зобов’язаний подавати органу управління майном, з яким укладено цей контракт, звіт про результати виконання показників закладу культури.

На засіданні заслухано звіти керівників комунального закладу «Центр культури, дозвілля і творчості» Куликівської селищної ради Світлани ПРИХОДЬКО та комунального закладу «Дроздівський сільський будинок культури» Куликівської селищної ради Оксани ЗУБОК.

Протокол звітування директорів клубних закладів перед органом управління та громадськістю про виконання умов контракту за 2019 рік та 10 місяців 2020 року додається.

 

 « повернутися до списку новин