Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

День захисту дітей у Куликівці

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Тому свій перший літній день, Куликівка провела разом дітьми, в атмосфері дитячого сміху, веселощів та позитивних емоцій. Святкували День захисту дітей  просто неба, в центральному парку та на площі селища.

Святкували гучно, весело та кольорово. Програма свята була різноманітною, тому кожен знайшов улюблену розвагу. Всі присутні  отримали насолоду від перегляду концертної програми «Мелодії маленьких сердець» від юних артистів Куликівщини.

Діти із задоволенням брали участь у рухливих спортивних змаганнях, іграх та турнірі «Рухливі шашки».

Мали змогу проявити себе і юні художники, взявши участь у конкурсі малюнків на асфальті «Барви дитинства» та малюнків на плакаті «Ми – діти твої, Україно!».

Куликівською публічною бібліотекою представлено виставку нових дитячих книжок «Ознайомтесь: нова книга!»  від Українського інституту книги та  квест «Світ, повний чудес».

На території було обладнано оригінальну фотозону (подарунок від місцевої рукодільниці Юлії МИТЬКЕВИЧ), де охоче фотографувались і діти, і дорослі, поодинці та цілими родинами.

Кожний охочий мав змогу придбати вироби та прикраси від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Куликівки.

Протягом свята працювали виїзна торгівля та батути, де збиралися черги дітлахів.

В нагороду за творчі доробки, участь у конкурсах, змаганнях, турнірі  та квесті дітвора отримала призи та солодощі. Всі без винятку ласували морозивом, яке стало традиційним смаколиком свята.

Свято не залишило байдужим жодного, хто завітав на нього, і подарувало безліч яскравих емоцій та гарних вражень.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!« повернутися до списку новин