Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Навчання в Національній академії статистики, обліку та аудиту

Головне управління статистики у Чернігівській області повідомляє про оголошення прийому на 2021/22 навчальний рік Національною академією статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Держстату.

НАСОА здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами "Прикладна статистика та бізнес-аналітика", "Цифрова економіка", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік, аудит та оподаткування", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Публічне управління та адміністрування" денної та заочної форм навчання.

У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів за відповідними освітніми програмами.

НАСОА здійснює підготовку фахівців як на контрактній основі (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), так і за державним замовленням (з 2018 року проводиться набір студентів на навчання за рахунок бюджетних коштів).

Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.

Про початок прийому документів, правила прийому до академії, умови вступу та навчання можна дізнатися на сайті академії www.nasoa.edu.ua.« повернутися до списку новин