Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради

Практичне засідання методичного об’єднання класних керівників та педагогів-організаторів

12 листопада на базі Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулось практичне засідання методичного обєднання класних керівників та педагогів-організаторів на тему «Екологічне виховання школярів як передумова формування екологічної культури громади».

Учасники семінару розпочали свою роботу з екологічної хвилинки-руханки, нестандартного «знайомства» та перегляду тематичного відео-ролика. Педагог-організатор ТИРЛИЧ Я.В. продемонструвала фрагмент години спілкування на екологічну тематику для учнів 3 та 4 класів. БОРИСОВА Н.С. (педагог-організатор і класний керівник 6 класу) поділилась власними напрацюваннями щодо екологічного виховання своїх шестикласників і провела годину спілкування для … учасників семінару. Педагоги ЗЗСО громади знову «стали» школярами і здійснили заочну подорож до лісу. Учитель біології та класний керівник 11 класу ПАВЛЕНКО О.М. поділилася власним досвідом роботи з учнями з даного напрямку та продемонструвала присутнім екологічні Google-карти, створені нею для дітей різних вікових категорій. Голова шкільного учнівського самоврядування (Козацька республіка) ПОСТЕРНАК Богдан та заступник директора КИРИК І.М. ознайомили учасників семінару зі спільними заходами учнів та педагогічного колективу школи, спрямованих на покращення екологічної ситуації на території рідного села – маленької частинки Землі та благоустрою шкільного подвір’я.

Завдяки злагодженій роботі адміністрації школи (ПОВЖИК Ю.В. – директор, КИРИК І.М. – заступник директора з виховної роботи), педагогів-організаторів та педагогічного колективу школи семінар пройшов  активно і  творчо, а його учасники запозичили цікавий досвід роботи педагогів  Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст. з питання реалізації екологічного виховання школярів.« повернутися до списку новин